„Elu on näidanud, heade asjatundjateta head maja ei ehita- see on lihtne tõde, mida ei saa eirata. Epopõrand-R on hea ja see meid juba ka aastakümneid seob. Neile pole alternatiivi ladudes, tööstuses, suurköökides, sest epot saab valada tuhandel erineval moel ja ainult üks neist on konkreetsele platsile ainuõige. Lahendus sõltub lisaks esteetilistele ootustele eeldatavast kasutuskestusest, määrdumis-, happe-, kuluvus- ja libisemiskindlusest, puhastuslihtsusest, bakteroloogiast, aluskonstruktsioonist, ümbritseva ruumi keskkonna tingimustest, ökoloogilisusest, eelarvest jne. Kahjuks pole tellija, ehitaja ega ka arhitekti pädevuses teada õiget valikut- see valem on keeruline! Isegi kui olla väga tubli ja endale kõik lõpuni selgeks teha, hoolitsevad suured keemiatöösturid oma igapäevase arendustööga selle eest, et eilne teadmine on homseks kasutu. Aga Epopõrand-R Raimo teab kõiki epo vastuseid. Tema tööd iseloomustab asjaolu, et ta suudab hoomata konteksti ja vältida vigu ning see on suur asi!”

   Meelis Press, arhitekt ja sisearhitekt

 

„1990ndate alguses, otsides usaldusväärset partnerit Eestis, kohtusime Raimo Randmäega Rakvere Lihakombinaadi ehitusel. Sealt alates on koostöö olnud väga hea, sest ainult nii professionaalse suhtumisega nagu Epopõrand-R OÜ, ongi võimalik häid tulemusi saavutada. Teknos on Epopõrand-R OÜ koostööga väga rahul, oleks vaid rohkem selliseid partnereid.“

      Lassi Tirkkonen, Teknos Kontserni asepresident

 

“2002 ehitatud uues spordihoones kasutasime paljude ruumide põrandatel epokatteid. Põrandad on hästi vastu pidanud ja näevad head välja. Epopõrandaid on lihtne hooldada ja kerge puhastada. Suurte põrandapindade puhul on see väga oluline. Tegime hea valiku.”

   Tiit Sokk, Tiit Soku Korvpallikooli juhataja ja olümpiavõitja