Epopõrandad

Epopõrandad on parim valik niisketes ruumides, nagu toiduainetööstus, suurköögid, autopesulad, pesuruumid. Sest epopõrand on vuukideta, monoliitne, toimib hüdroisolatsioonina, kestab temperatuuri kõikumisi, on suuremehaanilise koormustaluvusega ja lihtsalt puhastatav.

Lisaks tootmisruumidele sobivad epokatted hästi üldkasutatvatesse ruumidesse, kus on suured koormused ja kõrgendatud nõudmised põranda disainile, puhtusele, steriilsusele ja mürasummutusele. Epopõrandat võib paigaldada sauna, pesuruumidesse, garaaži, laopindadele, treppidele. Samuti on põrandad paigaldatavad nii sise- ja välitingimustesse.

Epopõrandate paigaldamine

Epopõrandate paigaldamine on kiire. 300-500 m² betoonpõranda katmine võtab aega 2-3 päeva. Väiksemaid töid on vsajadusel võimalik teha ühe päevaga.

Epopõrandadate paigaldamine nõuab väljaõppinud professionaalseid paigaldajaid. Tootjagarantii saavad anda vaid tootja poolt koolitatud paigaldajad-spetsialistid. Tellides epopõranda paigaldamise, tuleks tutvuda paigaldaja taustaga. Epopõrand-R OÜ on esimene ettevõte, kes aastal 1992 alustas Eestis toona uudse epopõrandate paigaldamisega ning tänu pidevatele investeeringutele töötajate meisterlikkusesse ja seadmetesse olnud juba aastaid valdkonna turuliider nii tuntuselt kui ka tööde mahult.

Küsi lisainfot