Betoonpõranda väärtust saab tõsta, seda lihvides ja poleerides HTC Superfloor™ tehnoloogia abil ning vanasid betoonpõrandaid taastada ja sügavpuhastada DiamaBrush™ tehnoloogia abil.

HTC Superfloor ™  betoonpõranda lihvimise tehnoloogia

HTC Superfloor ™ on saadaval neljas erinevas kontseptsioonis: Platinum, Gold, Silver ja Bronze. Neil kõigil on oma ainulaadsed omadused, mis sobivad igaühe maitsele ja vajadustele.

betoonpõranda lihvimine_HTCSuperfloor

HTC Superfloor™ Platinum annab põrandale parimad omadused . Platinum taseme saamiseks kasutatakse kõige rohkem erinevaid lihvimis-ja poleerimisastmeid. Tulemuseks on ülimalt vastupidavad põrandad. Kasutatakse tugevamat betooni ja parimaid täitematerjale.  Tavaliselt lihvitakse  2-3 mm pinda. Põrand on sile ja läikiv. Põrandat on lihtne puhastada ja ei kogu laadurite rehvidelt  mustust.

HTCSuperfloor_platinum

HTC Superfloor™ Gold tasemel lihvitakse tavaliselt 1 mm pinda. Sellega paljastub betooni peenem kiviaines. Põrand on sile ja läikiv. Põrandat on lihtne puhastada ja ei kogu laadurite rehvidelt  mustust. HTC Superfloor ™ Gold eeldab siledat pinda enne lihvimist ja kuna süvalihvimise samm on välja jäetud.

HTCSuperfloor_gold

HTC Superfloor™ Silver on tase, kui soovite saada põranda kena struktuuri ja mati pinnaga. Tavaliselt lihvitakse  2-3 mm pinda.

HTCSuperfloor_silver.jpg

HTC Superfloor™  Bronze on tase, mis saavutatakse  ainult  erinevate poleerimis samme kasutades.

NB! Betoonpind peab olema sile ja hea pinnatöötlusega valamise ajal. Kõrvalekalded betoonpinna värvuses ja välimuses ei eemaldata poleerimisega. Põrand on sile ja läikiv. Põrandat on  lihtne puhastada ja ei kogu laadurite rehvidelt mustust.

HTCSuperfloor_bronze.jpg

 

Küsi lisainfot

Vanade betoonpõrandate taastamine DiamaBrush™ tehnoloogia abil

See unikaalne süsteem sisaldab metall/teemant-teradega ja polümeer/teemant-teradega kettaid. Kettaid on väga suure abrasiivsusega, kuni ülipeene abrasiivsusega. Lõpptulemuseks on ilus, läikiv, tolmuvaba betoon- või Terrazzo põrand.

Betoonpõranda taastamine toimub etappide kaupa, kus vahetatakse kettaid järjest peenemate grittide vastu. Lihvimise ja poleerimise käigus suletakse betooni poorid  ja tulemuseks on ilus ja läikiv tolmuvaba betoonpõrand.

DiamaBrush™ betoonpõranda poleeriva sügavpuhastuse eelised

  • samaaegselt saavutatakse puhas pind, suurem kulumiskindlus ja läige
  • suurel määral väheneb tsemenditolmu eraldumine betoonpinnast
  • suletud pooridega sileda betoonpõranda eelised:
  • põrandat on kerge hooldada
  • vedelike, sh õli sisseimbumine on aeglasem
  • tõstuki rataste kulumine on väiksem

DiamaBrush™ betoonpõranda poleeriva sügavpuhastuse tööprotsessi eelised

  • töö on tolmuvaba, ei ole vaja ümbritsevaid alasid kinni katta
  • töödeldavat põrandat ei pea kasutajatele sulgema, ei häirita tavapärast töörütmi
  • ei kasutata söövitavaid kemikaale

Küsi lisainfot