Prindi
FirmastTootedTehtud töödHinnapäringGaleriiMaterjali müükGarantii
Kliendid meist
Kliendid meist

Arvamusi Epopõrand-R tegemistest.(Ärielu 2002 okt.)

AS Rakvere Lihatööstuse ehituse vanemtehnik Imre Umerov:
 Meil on koostöö Epopõrand-R-ga kestnud juba tosin aastat.Oleme seda põrandat natuke remontinud ka,sest koormus on ju suur.Selle peal sõidavad rasked tõstukid,põrand peab pidama vett ja kannatama kemikaale.Oleme prooviks kasutanud ka teiste toodangut,aga see pole end õigustanud,kvaliteet ja vastupidavus pole päris see ning Epopõrand-R pakutav hind on soodne.Pealegi ei sobi paljud erinevad materjalid omavahel kokku.Epopõrand on hästi hooldatav.

AS Nõo Lihatööstuse omanik Toomas Kruustükk:
  Epopõrand-R paigaldas meile epokatte paar aastat tagasi.Seekatab ligi 900m2.Seni ei saa nuriseda.See on kvaliteetne ja vastupidav,sobib just toiduainetetööstusele.Pestav on? On! Sile on? On! Veeloike ei ole.Rohkem kiita ei oska.

AS Pärnu Lahe tegevjuht Ott Sool:
  Epopõrand-R paigaldas meile epopõranda katseks kolm aastat tagasi.Seni on see hästi vastu pidanud.Eelmised põrandad lagunesid meil poolteise või kahe aasta jooksul ära.Selle kolme aasta jooksul on põrand kõva vatti saanud:tõstukid,kalarasv jms.Epopõrand on hästi pestav ja sellegipoolest pole ta libe.See on sile,mis on oluline selleks,et mitmetonnised koormad saaksid takistusteta liikuda.
  Põranda tähtsust meie ettevõtte juures hindaksin 50%,sest põhitegevus käib ju põrandal.Kui põrand on rivist väljas,on ka tootmine seiskunud või häiritud.Põranda probleeme tuleb vältida,sest tootmise kõrvalt on põrandat väga raske parandada.Ka veterinaarkontrollid on esimese asjana kohe põranda kallal.Meil sellega praegu probleeme pole.

AS M.V.Wool omanik Mati Vetevool:
Mul on veel vara öelda,kuidas rahul olen,sest loodan,et põrand peab vastu 8 aastat,aga praegu on ta mul olnud 8 kuud.Varem tegime ise põranda,aga see pidas vastu 3 aastat,siis kulus läbi.Meil kalatööstuses on palju rasva ja põrand kipub libedaks minema.Õnneks on Epopõrand-R-i maha pandud põrandat kerge puhastada.Puhtus ongi peamine.Veterinaarid on ka rahul,ütlevad,et ilus põrand.Seni,kuni keegi meie inimestest jalga ära pole murdnud,olen minagi rahul.Aga odavam võiks see toode muidugi olla.Samas on selge,et ostjale tundub asi alati kallis ja müüjale jälle odav.

AS Remedia omanik Indrek Kirss:
Meie epopõrand on 3-4 aastat töötanud raskete metallratastega tõstukite tekitatud koormuse all.Koostöö Epopõrand-R-ga andis positiivse kogemuse ja selle põhjal otsustasime eelmisel aastal sama põranda kasuks Poseidon Foodsis.Epopõrand on etem kui plaadist,graniidist või betoonist põrand.Seda on hea puhtana pidada.Kui kiht pealt ära kulub,on seda kerge renoveerida.Hea on see,et siledus-ja karedusastet saab eelnevalt reguleerida.Meie oleme eelistanud pisut karedamat pinda libisemise vältimiseks.Minu hinnang on 5+!

 

Tagasi : Üles